بازاریابی گردشگری (جذب مسافر/مهاجر احتمالی)

تبلیغات خدمات گردشگری و جذب مداوم صدها مشتری احتمالی

تبلیغات و بازاریابی آژانس های مسافرتی و مهاجرتی

شما به کمک تبلیغ‌درایو می‌توانید مسافرین احتمالی و افرادی که احتمالا مایل به مهاجرت یا حتی خرید ملک هستند را جذب نمایید، با آنها تماس گرفته و آنها را به مشتریان قطعی خود تبدیل نمایید. برخی از نمونه های اجراء شده :

  • جذب مشتری برای تورهای زیارتی و سیاحتی داخلی و خارجی

  • جذب مشـتری برای تورهای نمایشگاهی و آموزشی خارج از کشور

  • جذب مسافر برای سمینارهای خارج از کشور

  • جذب مشتری برای تور های لحظه آخری

  • جذب مشتری خرید ملک در کشور های همسایه (ترکیه، اروپا و …)

  • جذب افراد مایل به مهاجرت به کشور های دیگر

بیش از ۵۰.۰۰۰ مسافر و درخواست مشاوره‌ تاکنون توسط تبلیغ‌درایو جذب و به آژانس های گردشگری هدایت شده است !

همین حالا جذب مسافر را آغاز کنید

جذب مسافر از سراسر کشور، استان‌های خاص و سایر کشور ها (توریسم)

تبلیغ‌درایو به شما کمک می کند تا فقط از استان‌های خاص در کشور مسافر، خریدار و … جذب نمایید. همچنین از قابلیت های مهم پلتفرم ما، قابلیت جذب مسافر و… از سایر کشور ها (جهت توریسم، توریسم درمانی و …) است.

ثبت درخواست و مشاهده‌ی راهکارهای اختصاصی برای شما

مشتریان احتمالی چگونه جذب می شوند ؟

تبلیغ درایو، با طراحی و تولید محتوای تبلیغاتی و طراحی صفحه وب برای رزرواسیون جهت خدمات گردشگری و یا مشاوره خرید ملک شما، با توزیع هوشمند و هدفمند تبلیغات در اینستاگرام، پیام رسان ها، گوگل و سطح وب بـه جذب مشتری احتمالی برای مرکز شما می پردازد و مسافرین، مهاجرین و خریداران احتمالی جذب شده به صورت آنی بـه شما نمایش داده می شوند.

راهکارهای مناسب کسب و کار شما به صورت اختصاصی

تبدیل مشتری/مسافر احتمالی به مشتری قطعی

به محض آغاز فرآیند جذب مشتری احتمالی، از طریق پنل تبلیغ‌درایو، مشتریان بالقوه آژانس مسافرتی خود را مشاهده نمایید و با آنها تماس حاصل فرمایید. مسافرین جذب شده در انـتظار تماس شما و تعیین وقت رزرو خواهند بود. همچنین امکان دریافت اطلاعات خاص مانند نوع سفر، ویزا، اقامت و … هنگام ثبت درخواست رزرو و هرگونـه اطلاعات مورد نیاز شما برای بررسی بهتر قبل از تماس فراهم بوده و از طریق پنل قابل مشاهده می باشد.

درخواست برنامه بازاریابی

پس از تبدیل چند مشتری احتمالی به مشتری قطعی، کافیست آژانس مسافرتی خود را برای گسترش آماده کنید و تماس های روزانه خود را به حداکثر برسانید !

پس از بهینه سازی تبلیغات، جذب تعداد مناسب مسافر احتمالی به صورت روزانه و تماس به موقع با مسافرین احتمالی جذب شده می‌توانید آژانس مسافرتی خود را آماده گسترش کنید و بودجه روزانه جذب مشتری احتمالی خود را افزایش دهید.

درخواست مشاوره

از همین حالا جذب مسافر را آغاز کنید و ترافیک آژانس مسافرتی خود را چند برابر نمایید !

شروع تبلیغات