بازاریابی پزشکی (تبلیغات و جذب بیمار احتمالی)

تبلیغات خدمات پزشکی، جذب بیمار و متقاضی خدمات جراحی

یک مثال بازاریابی خدمات پزشکی (زیبایی و درمانی)

اگر شما مدیر یک مرکز دندانپزشکی هستید و مایل به جذب بیمار برای خدمت ایمپلنت دندان باشید، تبلیغ درایو با توجه به ظرفیت روزانه ویزیت شما تبلیغاتتان در بسترهای مختلف را مدیریت کرده و به جذب بیمار برای این خدمت می پردازد.

 تبلیغ درایو در تمامی صنایع بهداشـتی، درمـانی و زیبایی، انواع جراحی و … توانایی جذب بیمار را داشته و با انواع فیلتر های پیشرفته با مرکز شما همگام خواهد شد.

بیش از ۵۰۰.۰۰۰ بیمار و متقاضی خدمات جراحی  تاکنون توسط تبلیغ‌درایو جذب شده و به کلینیک ها هدایت شده است !

تبلیغ‌درایو با ارائه این خدمت از سال ۱۳۹۶ تاکنون بیش از ۵۰۰.۰۰۰ نفر بیمار در زمینه های مختلف زیبایی و درمانی به کلینیک های مختلف و نامدار کشور هدایت نموده است.

همین حالا جذب بیمار را آغاز کنید

جذب بیمار از سراسر کشور، استان‌های خاص و سایر کشور ها

در تبلیغ‌درایو، نه تنها می توانید جذب بیمار را به استان های خاص داخل کشور اختصاص دهید، بلکه قابلیت جذب بیمار از تمام کشور های دنیا برای شما فراهم می باشد. کافیست شهر، استان و یا کشور موردنظر خود را انتخاب نمایید و ما بیماران همان منطقه جغرافیایی را جذب می نماییم.

درخواست برنامه‌ی بازاریابی رایگان

بیماران چگونه جذب می شوند ؟

تبلیغ درایو، با طراحی و تولید محتوای تبلیغاتی و طراحی صفحه وب برای رزرواسیون جهت خدمات مرکز بهداشتی، درمانی و زیبایی شما، با توزیع هوشمند و هدفمند تبلیغات در اینستاگرام، پیام رسان ها، گوگل و سطح وب بـه جذب بیمار برای مرکز شما می پردازد و بیماران جذب شده به صورت آنی بـه شما نمایش داده می شوند.

درخواست مشاوره

تبدیل بیمار احتمالی به مشتری قطعی

به محض آغاز فرآیند جذب بیمار، از طریق پنل تبلیغ‌درایو، بیماران بالقوه کلینیک خود را مشاهده نمایید و با آنها تماس حاصل فرمایید. بیماران جذب شده در انـتظار تماس شما و تعیین وقت رزرو خواهند بود. همچنین امکان دریافت عکس بیمار هنگام ثبت درخواست رزرو و هرگونـه اطلاعات مورد نیاز شما برای بررسی بهتر قبل از تماس فراهم بوده و از طریق پنل قابل مشاهده می باشد.

اطلاعات بیشتر

پس از تبدیل چند بیمار به مشتری قطعی، کافیست کلینیک خود را برای گسترش آماده کنید و ویزیت روزانه خود را به حداکثر برسانید !

پس از بهینه سازی تبلیغات، جذب تعداد مناسب بیمار به صورت روزانه و تماس به موقع با بیماران احتمالی جذب شده می‌توانید کلینیک خود را آماده گسترش کنید و بودجه روزانه جذب بیمار خود را افزایش دهید.

درخواست مشاوره

از همین حالا جذب بیمار را آغاز کنید و ترافیک مرکز درمانی/زیبایی خود را چند برابر نمایید !

شروع تبلیغات