بازاریابی مشتری خارجی

تبلیغات خدمات شما در کشورهای خارجی ، جذب مشتری احتمالی با حداقل هزینه

از هر کشوری و در هر زمینه ای مشتری جذب می نماییم !

تبلیغ‌درایو با استفاده از سیستم هوشمند و همچنین متخصصین با تجربه دیجیتال مارکتینگ خود، توانایی جذب مشتری از هر نقطه‌ی دنیا و در هر زمینه ای را دارد. مشتریانی از قبیل: صادرات عمده، تک فروشی فروشگاه اینترنتی، توریسم درمانی کشور های همسایه، نصب اپلیکیشن و …

همین حالا جذب مشتری خارجی را آغاز نمایید

جهانی فکر کنید و جهانی شوید…!

تبلیغ‌درایو تاکنون بیش از ۳۰۰۰ مشتری احتمالی و قطعی خارجی را برای صنایع مختلف جهت صادرات عمده و تک فروشی، فروش ملک، توریسم درمانی و … جذب نموده است.

مشتریان این سرویس تبلیغ‌درایو، بازگشت سرمایه ۸۰ برابری از تبلیغات را تجربه کرده اند !

معمولا کمپین‌های تبلیغاتی با هدف جذب مشتری خارجی از ۴ الی ۲۵۰ برابر بازگشت سرمایه داشته اند. به صورت میانگین هر کسب و کار با استفاده از این سرویس بازگشت سرمایه ای ۸۰ برابری را تجربه نموده اند.

درخواست برنامه‌ی بازاریابی اختصاصی و رایگان
تبلیغات اینترنتی

مشتریان احتمالی چگونه جذب می شوند ؟

تبلیغ درایو، با طراحی و تولید محتوای تبلیغاتی حرفه ای و طراحی صفحه وب برای درخواست تماس یا کاتالوگ خدمات یا محصولات شما، با توزیع هوشمند و هدفمند تبلیغات در
اینستاگرام، فیس بوک، گوگل و سطح وب بـه جذب مشتری احتمالی از کشورهای مورد هدف شما می پردازد و مشتریان احتمالی جذب شده به صورت آنی بـه شما نمایش داده می شوند. سپس بابت هر مشتری احتمالی جذب شده مبلغی از کیف پول شما در سیستم کسر می گردد.

درخواست مشاوره با متخصص بازاریابی

تبدیل مشتری احتمالی به مشتری قطعی

به محض آغاز فرآیند جذب مشتری احتمالی، از طریق پنل تبلیغ‌درایو، مشتریان بالقوه خود را مشاهده نمایید و با آنها تماس حاصل فرمایید. مشتریان جذب شده در انـتظار تماس یا ایمیل شما خواهند بود. همچنین امکان دریافت اطلاعات خاص مانند کشور، محصول موردنظر و … هنگام ثبت درخواست و هرگونـه اطلاعات مورد نیاز شما برای بررسی بهتر قبل از تماس فراهم بوده و از طریق پنل قابل مشاهده می باشد.

مشاوره رایگان
تبلیغات آنلاین نتیجه محور

ظرفیت جذب بینهایت ! کسب و کار خود را برای درآمد دلاری آماده کنید.

پس از بهینه سازی تبلیغات، جذب تعداد مناسب مشتری احتمالی به صورت روزانه و تماس به موقع با آنها می‌توانید کسب و کار خود را آماده گسترش کنید و بودجه روزانه جذب مشتری احتمالی خود را افزایش دهید.

درخواست برنامه بازاریابی

از همین حالا جذب مشتری خارجی را آغاز کنید و درآمدتان را به سرعت چند برابر نمایید !

درخواست مشاوره‌ی رایگان